fbpx
-14%
,

TONER SAMSUNG SCX-5637 BLACK CARTRIDGES KOMPATIBEL


    TONER SAMSUNG SCX-5637 BLACK CARTRIDGES KOMPATIBEL*

  • Modeli: SAMSUNG SCX-5637 BLACK
  • Numri i kopjeve: ± 2000 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: SAMSUNG ML-3310D, SAMSUNG ML-3310ND, SAMSUNG ML-3312ND, SAMSUNG ML-3710ND, SAMSUNG ML-3712DW, SAMSUNG ML-3712ND, SAMSUNG SCX-4833FD, SAMSUNG SCX-4833FR, SAMSUNG SCX-5637FR, SAMSUNG SCX-5737FW.

Kodi i produktit: TK074A2T

3,190 L 3,690 L

Kodi i produktit

TK074A2T

Modeli

SAMSUNG SCX-5637 BLACK

Numri i kopjeve

± 2000 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: SAMSUNG ML-3310D, SAMSUNG ML-3310ND, SAMSUNG ML-3312ND, SAMSUNG ML-3710ND, SAMSUNG ML-3712DW, SAMSUNG ML-3712ND, SAMSUNG SCX-4833FD, SAMSUNG SCX-4833FR, SAMSUNG SCX-5637FR, SAMSUNG SCX-5737FW.

Ngjyra

Black

Garancia

100%

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.