fbpx
-11%
,

TONER SAMSUNG MLT-D116L BLACK CARTRIDGES KOMPATIBEL


    TONER SAMSUNG MLT-D116L BLACK CARTRIDGES KOMPATIBEL*

  • Modeli: SAMSUNG MLT-D116L BLACK
  • Numri i kopjeve: ± 3000 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: SAMSUNG Xpress M2825ND, SAMSUNG Xpress M2825DW, SAMSUNG Xpress M2625D, SAMSUNG Xpress M2875FD, SAMSUNG Xpress M2875FW , SAMSUNG Xpress M2675FN, SAMSUNG Xpress M2835DW, SAMSUNG Xpress M2885FW

Kodi i produktit: TK049A2T

2,490 L 2,790 L

Kodi i produktit

TK049A2T

Modeli

SAMSUNG MLT-D116L BLACK

Numri i kopjeve

± 3000 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: SAMSUNG Xpress M2825ND, SAMSUNG Xpress M2825DW, SAMSUNG Xpress M2625D, SAMSUNG Xpress M2875FD, SAMSUNG Xpress M2875FW , SAMSUNG Xpress M2675FN, SAMSUNG Xpress M2835DW, SAMSUNG Xpress M2885FW

Ngjyra

Black

Garancia

100%

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.