-10%
,

TONER LEXMARK X364DN BLACK CARTRIDGES KOMPATIBEL


    TONER LEXMARK X364DN BLACK CARTRIDGES KOMPATIBEL*

  • Modeli: LEXMARK X364DN BLACK
  • Numri i kopjeve: ± 9000 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: LEXMARK X264DN, LEXMARK X363DN, LEXMARK X364DN, LEXMARK X364DW

Kodi i produktit: TK051A2T

2590 L 2890 L

Kodi i produktit

TK051A2T

Modeli

LEXMARK X364DN BLACK

Numri i kopjeve

± 9000 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: LEXMARK X264DN, LEXMARK X363DN, LEXMARK X364DN, LEXMARK X364DW

Ngjyra

Black

Garancia

100%

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.