-22%
,

TONER LEXMARK MS510 KOMPATIBEL BLACK


    TONER LEXMARK MS510 KOMPATIBEL BLACK*

  • Modeli: LEXMARK MS510 BLACK
  • Numri i kopjeve: ± 5000 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: LEXMARK MS510dn, LEXMARK MS610de, LEXMARK MS610dn, LEXMARK MS610dte.

Kodi i produktit: TK088A2T

4490 L 5790 L

Kodi i produktit

TK088A2T

Modeli

LEXMARK MS510 BLACK

Numri i kopjeve

± 5000 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: LEXMARK MS510dn, LEXMARK MS610de, LEXMARK MS610dn, LEXMARK MS610dte.

Ngjyra

Black

Garancia

100%

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.