-20%

TONER HP CF294X KOMPATIBEL BLACK


    TONER HP CF294X KOMPATIBEL BLACK

  • Modeli: HP CF294X BLACK
  • Numri i kopjeve: ± 2,800 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: HP LaserJet Pro M118dw, HP LaserJet Pro MFP M148dw, HP LaserJet Pro MFP M148fdw

Kodi i produktit: TK019T2T

1990 L 2490 L

Kodi i produktit

TK019T2T

Modeli

HP CF294X BLACK

Numri i kopjeve

± 2,800 Faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: HP LaserJet Pro M118dw, HP LaserJet Pro MFP M148dw, HP LaserJet Pro MFP M148fdw

Ngjyra

Black

Garancia

100%

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.