-16%
,

TONER HP 85A KOMPATIBEL CE285A BLACK

(1 shqyrtim nga klient)

  TONER HP 85A KOMPATIBEL CE285A BLACK*

 • Modeli: HP 85A, CE285A
 • Numri i kopjeve: ± 1600 faqe
 • Përshtatur për modelet e printerave: HP LaserJet P1102, HP LaserJet P1102w, HP LaserJet M1132 MFP, HP LaserJet Pro M1212 MFP, HP LaserJet Pro M1210, HP LaserJet Pro M1217nfw, HP LaserJet Pro M1212nf MFP

Kodi i produktit: TK004A2T

1590 L 1890 L

Kodi i produktit

TK004A2T

Modeli

HP 85A, CE285A

Numri i kopjeve

± 1600 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: HP LaserJet P1102, HP LaserJet P1102w, HP LaserJet M1132 MFP, HP LaserJet Pro M1212 MFP, HP LaserJet Pro M1210, HP LaserJet Pro M1217nfw, HP LaserJet Pro M1212nf MFP

Ngjyra

Black

Garancia

72 orë

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Mjaftime L

  Edhe pse e kisha porositura gabim, ata nuk pertuan te vinin 2 here dhe ta ndrronin

  Mjaftime L

  • Admin

   Per ne eshte e rendesishme kenaqesia juaj. Te lumtur qe ju kemi sherbyer ne menyren me te mire.

   Admin