-26%
,

TONER HP 79A KOMPATIBEL CF279A BLACK


    TONER HP 79A KOMPATIBEL CF279A BLACK*

  • Modeli: HP 79A BLACK, CF279A BLACK
  • Numri i kopjeve: ± 1000 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: HP LaserJet Pro M12w, HP LaserJet Pro M12a, HP LaserJet Pro MFP M26a, HP LaserJet Pro MFP M26nw

Kodi i produktit: TK037A2T

1990 L 2690 L

Kodi i produktit

TK037A2T

Modeli

HP 79A BLACK, CF279A BLACK

Numri i kopjeve

± 1000 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: HP LaserJet Pro M12w, HP LaserJet Pro M12a, HP LaserJet Pro MFP M26a, HP LaserJet Pro MFP M26nw

Ngjyra

Black

Garancia

100%

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.