-17%
,

TONER HP 78X KOMPATIBEL CE278X BLACK


    TONER HP 78X KOMPATIBEL CE278X BLACK*

  • Modeli: HP 78X, CE278X
  • Numri i kopjeve: ± 3000 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: HP LaserJet Pro P1566, HP LaserJet Pro P1606dn, HP LaserJet Pro M1530, HP LaserJet Pro M1536, HP LaserJet Pro M1536dnf

Kodi i produktit: TK006A2T

1990 L 2390 L

Kodi i produktit

TK006A2T

Modeli

HP 78X, CE278X

Numri i kopjeve

± 3000 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: HP LaserJet Pro P1566, HP LaserJet Pro P1606dn, HP LaserJet Pro M1530, HP LaserJet Pro M1536, HP LaserJet Pro M1536dnf

Ngjyra

Black

Garancia

72 orë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.