-16%
,

TONER HP 78A KOMPATIBEL CE278A BLACK


    TONER HP 78A KOMPATIBEL CE278A BLACK*

  • Modeli: HP 78A, CE278A
  • Numri i kopjeve: ± 2100 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: HP LaserJet Pro P1566, HP LaserJet Pro P1606dn, HP LaserJet Pro M1530, HP LaserJet Pro M1536, HP LaserJet Pro M1536dnf

Kodi i produktit: TK003A2T

1590 L 1890 L

Kodi i produktit

TK003A2T

Modeli

HP 78A, CE278A

Numri i kopjeve

± 2100 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: HP LaserJet Pro P1566, HP LaserJet Pro P1606dn, HP LaserJet Pro M1530, HP LaserJet Pro M1536, HP LaserJet Pro M1536dnf

Ngjyra

Black

Garancia

72 orë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.