-16%
,

TONER HP 36A KOMPATIBEL CB436A BLACK


    TONER HP 36A KOMPATIBEL CB436A BLACK*

  • Modeli: HP 36A, CB436A
  • Numri i kopjeve: ± 2000 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: HP LaserJet P1005, HP LaserJet P1002, HP LaserJet P1003, HP LaserJet P1004, HP LaserJet P1006, HP LaserJet P1009, HP LaserJet P1505, HP LaserJet P1505N, HP LaserJet M1120 MFP, HP LaserJet M1522 MFP, HP LaserJet M1522nf

Kodi i produktit: TK002A2T

1590 L 1890 L

Kodi i produktit

TK002A2T

Modeli

HP 36A, CB436A

Numri i kopjeve

± 2000 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: HP LaserJet P1005, HP LaserJet P1002, HP LaserJet P1003, HP LaserJet P1004, HP LaserJet P1006, HP LaserJet P1009, HP LaserJet P1505, HP LaserJet P1505N, HP LaserJet M1120 MFP, HP LaserJet M1522 MFP, HP LaserJet M1522nf

Ngjyra

Black

Garancia

72 orë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.