fbpx
-27%
,

TONER HP 35A KOMPATIBEL CB435A BLACK


    TONER HP 35A KOMPATIBEL CB435A BLACK*

  • Modeli: HP 35A, CB435A
  • Numri i kopjeve: ± 1500 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: HP LaserJet P1005, HP LaserJet P1002, HP LaserJet P1003, HP LaserJet P1004, HP LaserJet P1006, HP LaserJet P1009, HP LaserJet P1505, HP LaserJet P1505N, HP LaserJet M1120 MFP, HP LaserJet M1522 MFP, HP LaserJet M1522nf
  • Çfarë duhet të dini kur blini një toner? Mëso më shumë

Kodi i produktit: TK001A2T

1,590 L 2,190 L

Kodi i produktit

TK001A2T

Marka

HP

Modeli

HP 35A, CB435A

Numri i kopjeve

± 1500 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: HP LaserJet P1005, HP LaserJet P1002, HP LaserJet P1003, HP LaserJet P1004, HP LaserJet P1006, HP LaserJet P1009, HP LaserJet P1505, HP LaserJet P1505N, HP LaserJet M1120 MFP, HP LaserJet M1522 MFP, HP LaserJet M1522nf

Ngjyra

Black

Garancia

100%

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.