fbpx
-33%
,

TONER HP 17A KOMPATIBEL CF217A BLACK


    TONER HP 17A KOMPATIBEL CF217A BLACK*

  • Modeli: HP 17A BLACK, CF217A BLACK
  • Numri i kopjeve: ± 1600 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: HP LASERJET MFP M130a, HP LASERJET MFP M130nw, HP LASERJET MFP M130fn, HP LASERJET MFP M130fw, HP LASERJET PRO M102w, HP LASERJET PRO M102a

Kodi i produktit: TK002T2T

1,990 L 2,990 L

Kodi i produktit

TK002T2T

Modeli

HP 17A BLACK, CF217A BLACK

Numri i kopjeve

± 1600 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: HP LASERJET MFP M130a, HP LASERJET MFP M130nw, HP LASERJET MFP M130fn, HP LASERJET MFP M130fw, HP LASERJET PRO M102w, HP LASERJET PRO M102a

Ngjyra

Black

Garancia

100%

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.