fbpx
-22%

TONER HP 150A KOMPATIBEL BLACK


• TONER HP 150A KOMPATIBEL BLACK
• Modeli: HP 150A BLACK
• Numri i kopjeve: ± 975 faqe
• Përshtatur për modelet e printerave: HP LaserJet M111a, HP LaserJet MFP M141a
• Kodi i produktit: TKTT1

3,490 L 4,490 L

Kodi i produktit

TKTT1

Modeli

HP 150A BLACK

Numri i kopjeve

± 975 Faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: HP LaserJet M111a, HP LaserJet MFP M141a

Ngjyra

Black

Garancia

100%

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.