-15%
,

TONER HP 131X KOMPATIBEL CF210X BLACK


    TONER HP 131X KOMPATIBEL CF210X BLACK*

  • Modeli: HP 131X, CF210X
  • Numri i kopjeve: ± 2400 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: HP LaserJet Pro 200 M276nw, HP LaserJet Pro 200 M276n, HP LaserJet Pro 200 M251nw, HP LaserJet Pro 200 Color M251n.

Kodi i produktit: TK014A2T

2190 L 2590 L

Kodi i produktit

TK014A2T

Modeli

131X, CF210X

Numri i kopjeve

± 2400 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: HP LaserJet Pro 200 M276nw, HP LaserJet Pro 200 M276n, HP LaserJet Pro 200 M251nw, HP LaserJet Pro 200 Color M251n

Ngjyra

Black

Garancia

100%

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.