fbpx
-20%
,

TONER HP 131A KOMPATIBEL CF210A BLACK


    TONER HP 131A KOMPATIBEL CF210A BLACK*

  • Modeli: HP 131A, CF210A
  • Numri i kopjeve: ± 1600 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: HP LaserJet Pro 200 M276nw, HP LaserJet Pro 200 M276n, HP LaserJet Pro 200 M251nw, HP LaserJet Pro 200 Color M251n.

Kodi i produktit: TK015A2T

1,990 L 2,490 L

Kodi i produktit

TK015A2T

Modeli

131A, CF210A

Numri i kopjeve

± 1600 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: HP LaserJet Pro 200 M276nw, HP LaserJet Pro 200 M276n, HP LaserJet Pro 200 M251nw, HP LaserJet Pro 200 Color M251n

Ngjyra

Black

Garancia

100%

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.