-14%
,

TONER HP 130A KOMPATIBEL CF350A BLACK


    TONER HP 130A KOMPATIBEL CF350A BLACK*

  • Modeli: HP 130A BLACK, HP CF350A BLACK
  • Numri i kopjeve: ± 1300 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: HP LaserJet Pro MFP M176n Color, HP LaserJet Pro MFP M177fw Color.

Kodi i produktit: TK079A2T

1790 L 2090 L

Kodi i produktit

TK079A2T

Modeli

HP 130A BLACK , HP CF350A BLACK

Numri i kopjeve

± 1300 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: HP LaserJet Pro MFP M176n Color, HP LaserJet Pro MFP M177fw Color.

Ngjyra

Black

Garancia

100%

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.