-20%
,

TONER HP 128A KOMPATIBEL CE320A BLACK


    TONER HP 128A KOMPATIBEL CE320A BLACK*

  • Modeli: HP 128A, CE320A
  • Numri i kopjeve: ± 2000 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: HP Color LaserJet Pro CM1415fnw, HP LaserJet Pro CP1525nw, HP Color LaserJet CP1523n, HP LaserJet Pro CM1410fnw, HP LaserJet Pro CM1415, HP LaserJet Pro CP1525nw.

Kodi i produktit: TK013A2T

1990 L 2490 L

Kodi i produktit

TK013A2T

Modeli

HP 128A, CE320A

Numri i kopjeve

± 2000 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: HP Color LaserJet Pro CM1415fnw, HP LaserJet Pro CP1525nw, HP Color LaserJet CP1523n, HP LaserJet Pro CM1410fnw, HP LaserJet Pro CM1415, HP LaserJet Pro CP1525nw.

Ngjyra

Black

Garancia

100%

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.