-14%
,

TONER HP 126A KOMPATIBEL CE313A MAGENTA


    TONER HP 126A KOMPATIBEL CE313A MAGENTA*

  • Modeli: HP 126A MAGENTA, HP CE313A MAGENTA
  • Numri i kopjeve: ± 1200 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: HP LaserJet CP1025 Color, HP LaserJet CP1025nw Color, HP LaserJet Pro 100 Color MFP M175a, HP LaserJet Pro 100 Color MFP M175nw, HP LaserJet Pro 200 Color MFP M275nw, HP TopShot LaserJet Pro M275, HP TopShot LaserJet Pro M275nw.

Kodi i produktit: TK086A2T

1790 L 2090 L

Kodi i produktit

TK086A2T

Modeli

HP 126A MAGENTA, HP CE313A MAGENTA

Numri i kopjeve

± 1200 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: HP LaserJet CP1025 Color, HP LaserJet CP1025nw Color, HP LaserJet Pro 100 Color MFP M175a, HP LaserJet Pro 100 Color MFP M175nw, HP LaserJet Pro 200 Color MFP M275nw, HP TopShot LaserJet Pro M275, HP TopShot LaserJet Pro M275nw.

Ngjyra

Magenta

Garancia

100%

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.