-14%
,

TONER HP 126A KOMPATIBEL CE312A YELLOW


    TONER HP 126A KOMPATIBEL CE312A YELLOW*

  • Modeli: HP 126A YELLOW, HP CE312A YELLOW
  • Numri i kopjeve: ± 1200 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: HP LaserJet CP1025 Color, HP LaserJet CP1025nw Color, HP LaserJet Pro 100 Color MFP M175a, HP LaserJet Pro 100 Color MFP M175nw, HP LaserJet Pro 200 Color MFP M275nw, HP TopShot LaserJet Pro M275, HP TopShot LaserJet Pro M275nw.

Kodi i produktit: TK085A2T

1790 L 2090 L

Kodi i produktit

TK085A2T

Modeli

HP 126A YELLOW, HP CE312A YELLOW

Numri i kopjeve

± 1200 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: HP LaserJet CP1025 Color, HP LaserJet CP1025nw Color, HP LaserJet Pro 100 Color MFP M175a, HP LaserJet Pro 100 Color MFP M175nw, HP LaserJet Pro 200 Color MFP M275nw, HP TopShot LaserJet Pro M275, HP TopShot LaserJet Pro M275nw.

Ngjyra

Yellow

Garancia

100%

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.