-14%
,

TONER HP 126A KOMPATIBEL CE310A BLACK

(1 shqyrtim nga klient)

  TONER HP 126A KOMPATIBEL CE310A BLACK*

 • Modeli: HP 126A BLACK, HP CE310A BLACK
 • Numri i kopjeve: ± 1200 faqe
 • Përshtatur për modelet e printerave: HP LaserJet CP1025 Color, HP LaserJet CP1025nw Color, HP LaserJet Pro 100 Color MFP M175a, HP LaserJet Pro 100 Color MFP M175nw, HP LaserJet Pro 200 Color MFP M275nw, HP TopShot LaserJet Pro M275, HP TopShot LaserJet Pro M275nw.

Kodi i produktit: TK080A2T

1790 L 2090 L

Kodi i produktit

TK080A2T

Modeli

HP 126A BLACK , HP CE310A BLACK

Numri i kopjeve

± 1200 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: HP LaserJet CP1025 Color, HP LaserJet CP1025nw Color, HP LaserJet Pro 100 Color MFP M175a, HP LaserJet Pro 100 Color MFP M175nw, HP LaserJet Pro 200 Color MFP M275nw, HP TopShot LaserJet Pro M275, HP TopShot LaserJet Pro M275nw.

Ngjyra

Black

Garancia

100%

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Eno P

  Shumë i kënaqur me blerjen, artikull siç përshkruhet, do ta rekomandoja shumë.

  Eno P

  • Admin

   Te lumtur qe ju kemi sherbyer ne menyren me te mire.

   Admin