-17%
,

TONER HP 125A KOMPATIBEL CB543A MAGENTA


    TONER HP 125A KOMPATIBEL CB543A MAGENTA*

  • Modeli: HP 125A MAGENTA, CB543A MAGENTA
  • Numri i kopjeve: ± 2200 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: ColorLaserJet CP1215, HP ColorLaserJet CP1515, HP ColorLaserJet CP1518, HP ColorLaserJet CM1312, HP ColorLaserJet 1514N, HP ColorLaserJet CP1514, HP ColorLaserJet CP1510, HP ColorLaserJet CP1217, HP ColorLaserJet CP1515n

Kodi i produktit: TK033A2T

1990 L 2390 L

Kodi i produktit

TK033A2T

Modeli

HP 125A MAGENTA, CB543A MAGENTA

Numri i kopjeve

± 2200 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: ColorLaserJet CP1215, HP ColorLaserJet CP1515, HP ColorLaserJet CP1518, HP ColorLaserJet CM1312, HP ColorLaserJet 1514N, HP ColorLaserJet CP1514, HP ColorLaserJet CP1510, HP ColorLaserJet CP1217, HP ColorLaserJet CP1515n

Ngjyra

Magenta

Garancia

72 orë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.