-17%
,

TONER HP 125A KOMPATIBEL CB541A CYAN


    TONER HP 125A KOMPATIBEL CB541A CYAN*

  • Modeli: HP 125A CYAN, CB541A CYAN
  • Numri i kopjeve: ± 2200 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: ColorLaserJet CP1215, HP ColorLaserJet CP1515, HP ColorLaserJet CP1518, HP ColorLaserJet CM1312, HP ColorLaserJet 1514N, HP ColorLaserJet CP1514, HP ColorLaserJet CP1510, HP ColorLaserJet CP1217, HP ColorLaserJet CP1515n

Kodi i produktit: TK031A2T

1990 L 2390 L

Kodi i produktit

TK031A2T

Modeli

HP 125A CYAN, CB541A CYAN

Numri i kopjeve

± 2200 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: ColorLaserJet CP1215, HP ColorLaserJet CP1515, HP ColorLaserJet CP1518, HP ColorLaserJet CM1312, HP ColorLaserJet 1514N, HP ColorLaserJet CP1514, HP ColorLaserJet CP1510, HP ColorLaserJet CP1217, HP ColorLaserJet CP1515n

Ngjyra

Cyan

Garancia

72 orë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.