-13%
,

TONER CANON CTRT 416 KOMPATIBEL YELLOW


    TONER CANON CTRT 416 KOMPATIBEL YELLOW*

  • Modeli: CANON CTRT 416 YELLOW
  • Numri i kopjeve: ± 1500 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: Canon i-SENSYS LBP5050, Canon i-SENSYS LBP8030, Canon i-SENSYS MF8040CN, Canon i-SENSYS LBP8030CN, Canon i-SENSYS LBP5050N, Canon i-SENSYS MF8050CN, Canon i-SENSYS MF8080CW, CanonimageCLASS MF8010Cn, Canon I-SENSYS MF8030CDN, Canon MF8050CDN

Kodi i produktit: TK024A2T

1990 L 2290 L

Kodi i produktit

TK024A2T

Modeli

CANON CTRT 416 YELLOW

Numri i kopjeve

± 1500 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: Canon i-SENSYS LBP5050, Canon i-SENSYS LBP8030, Canon i-SENSYS MF8040CN, Canon i-SENSYS LBP8030CN, Canon i-SENSYS LBP5050N, Canon i-SENSYS MF8050CN, Canon i-SENSYS MF8080CW, CanonimageCLASS MF8010Cn, Canon I-SENSYS MF8030CDN, Canon MF8050CDN

Ngjyra

Yellow

Garancia

100%

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.