-22%
,

TONER CANON CRG 728 KOMPATIBEL BLACK


    TONER CANON CRG 728 KOMPATIBEL BLACK*

  • Modeli: CRG 728
  • Numri i kopjeve: ± 2100 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: Canon i-SENSYS Fax L-150, Canon i-SENSYS Fax L-170, Canon i-SENSYS MF4890dw, Canon i-SENSYS MF4870dn, Canon i-SENSYS MF4780w, Canon i-SENSYS MF4750, Canon i-SENSYS MF4730, Canon i-SENSYS MF4580dn, Canon i-SENSYS MF4570dn, Canon i-SENSYS MF4550d, Canon i-SENSYS MF4450, Canon i-SENSYS MF4430, Canon i-SENSYS MF4410.

Kodi i produktit: TK009A2T

1790 L 2290 L

Kodi i produktit

TK009A2T

Modeli

CRG 728

Numri i kopjeve

± 2100 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: Canon i-SENSYS Fax L-150, Canon i-SENSYS Fax L-170, Canon i-SENSYS MF4890dw, Canon i-SENSYS MF4870dn, Canon i-SENSYS MF4780w, Canon i-SENSYS MF4750, Canon i-SENSYS MF4730, Canon i-SENSYS MF4580dn, Canon i-SENSYS MF4570dn, Canon i-SENSYS MF4550d, Canon i-SENSYS MF4450, Canon i-SENSYS MF4430, Canon i-SENSYS MF4410

Ngjyra

Black

Garancia

72 orë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.