fbpx
-26%
,

TONER CANON CRG 726 KOMPATIBEL BLACK


    TONER CANON CRG 726 KOMPATIBEL BLACK*

  • Modeli: CRG 726
  • Numri i kopjeve: ± 2100 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: Canon i-SENSYS LBP6200D, Canon i-SENSYS LBP6230DW.

Kodi i produktit: TK011A2T

1,690 L 2,290 L

Kodi i produktit

TK011A2T

Modeli

CRG 726

Numri i kopjeve

± 2100 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: Canon i-SENSYS LBP6200 D, Canon i-SENSYS LBP6230 DW.

Ngjyra

Black

Garancia

72 orë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.