fbpx
-17%
,

TONER CANON CRG 326 KOMPATIBEL BLACK


    TONER CANON CRG 326 KOMPATIBEL BLACK*

  • Modeli: CRG 326
  • Numri i kopjeve: ± 2100 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: Canon LBP-6200, Canon LBP-6240, Canon LBP-6230.

Kodi i produktit: TK010A2T

1,990 L 2,390 L

Kodi i produktit

TK010A2T

Modeli

CRG 326

Numri i kopjeve

± 2100 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: Canon LBP-6200, Canon LBP-6240, Canon LBP-6230.

Ngjyra

Black

Garancia

72 orë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.