fbpx
-22%
,

TONER CANON CRG 128 KOMPATIBEL BLACK


    TONER CANON CRG 128 KOMPATIBEL BLACK*

  • Modeli: CRG 128
  • Numri i kopjeve: ± 2100 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: Canon D530, D550, Canon D560, Canon MF4412, Canon MF4420n, Canon MF4450, Canon MF4550d, Canon MF4570dn, Canon MF4580dw, Canon MF4770n, Canon MF4880dw, Canon MF4890dw, Canon Imageclass LBP6200d, Canon LBP6230dw, Canon Faxphone L100, Canon Faxphone L100rf, Canon Faxphone L190
  • Çfarë duhet të dini kur blini një toner? Mëso më shumë

Kodi i produktit: TK007A2T

1,790 L 2,290 L

Kodi i produktit

TK007A2T

Modeli

CRG 128

Numri i kopjeve

± 2100 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: Canon D530, D550, Canon D560, Canon MF4412, Canon MF4420n, Canon MF4450, Canon MF4550d, Canon MF4570dn, Canon MF4580dw, Canon MF4770n, Canon MF4880dw, Canon MF4890dw, Canon Imageclass LBP6200d, Canon LBP6230dw, Canon Faxphone L100, Canon Faxphone L100rf, Canon Faxphone L190

Ngjyra

Black

Garancia

72 orë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.