-13%
,

TONER CANON CARTRIDGE 715 BLACK KOMPATIBEL


    TONER CANON CARTRIDGE 715 BLACK KOMPATIBEL*

  • Modeli: CANON CARTRIDGE 715
  • Numri i kopjeve: ± 3000 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: Canon i-SENSYS LBP3310, Canon i-SENSYS LBP3370

Kodi i produktit: TK044A2T

1990 L 2290 L

Kodi i produktit

TK044A2T

Modeli

CANON CARTRIDGE 715

Numri i kopjeve

± 3000 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: Canon i-SENSYS LBP3310, Canon i-SENSYS LBP3370

Ngjyra

Black

Garancia

100%

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.