-21%
,

TONER BROTHER TN-3480 ORIGJINAL BLACK


    TONER BROTHER TN-3480 ORIGJINAL BLACK

  • Modeli: BROTHER TN-3480 BLACK
  • Numri i kopjeve: ± 8000 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: BROTHER HL-L6250DN, BROTHER HL-L6300DW, BROTHER HL-L6400DW, BROTHER HL-L6400DWTT, BROTHER DCP-L6600DW, BROTHER MFC-L6800DW, BROTHER MFC-L6800DWT, BROTHER MFC-L6900DW, BROTHER HL-L5000D, BROTHER HL-L5100DN, BROTHER HL-L5100DNT, BROTHER HL-L5100DNTT, BROTHER HL-L5200DW, BROTHER DCP-L5500DN, BROTHER MFC-L5700DN, BROTHER MFC-L5750DW
  • Çfarë duhet të dini kur blini një toner? Mëso më shumë

Kodi i produktit: TO003A2M

5490 L 6990 L

49630 L për 3 produkt(e)
Kodi i produktit

TO003A2M

Marka

BROTHER

Modeli

TN-3480

Numri i kopjeve

± 8000 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: BROTHER HL-L6250DN, BROTHER HL-L6300DW, BROTHER HL-L6400DW, BROTHER HL-L6400DWTT, BROTHER DCP-L6600DW, BROTHER MFC-L6800DW, BROTHER MFC-L6800DWT, BROTHER MFC-L6900DW, BROTHER HL-L5000D, BROTHER HL-L5100DN, BROTHER HL-L5100DNT, BROTHER HL-L5100DNTT, BROTHER HL-L5200DW, BROTHER DCP-L5500DN, BROTHER MFC-L5700DN, BROTHER MFC-L5750DW

Ngjyra

Black

Garancia

100%

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.