-21%
,

TONER BROTHER TN-3430 KOMPATIBEL BLACK


    TONER BROTHER TN-3430 KOMPATIBEL BLACK

  • Modeli: BROTHER TN-3430 BLACK
  • Numri i kopjeve: ± 3000 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: BROTHER HL-L6250DN, BROTHER HL-L6300DW, BROTHER HL-L6400DW, BROTHER HL-L6400DWTT, BROTHER DCP-L6600DW, BROTHER MFC-L6800DW, BROTHER MFC-L6800DWT, BROTHER MFC-L6900DW, BROTHER HL-L5000D, BROTHER HL-L5100DN, BROTHER HL-L5100DNT, BROTHER HL-L5100DNTT, BROTHER HL-L5200DW, BROTHER DCP-L5500DN, BROTHER MFC-L5700DN, BROTHER MFC-L5750DW
  • Çfarë duhet të dini kur blini një toner? Mëso më shumë

Kodi i produktit: TK021T2T

2290 L 2890 L

34430 L për 3 produkt(e)
Kodi i produktit

TK021T2T

Marka

BROTHER

Modeli

TN-3430

Numri i kopjeve

± 3000 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: BROTHER HL-L6250DN, BROTHER HL-L6300DW, BROTHER HL-L6400DW, BROTHER HL-L6400DWTT, BROTHER DCP-L6600DW, BROTHER MFC-L6800DW, BROTHER MFC-L6800DWT, BROTHER MFC-L6900DW, BROTHER HL-L5000D, BROTHER HL-L5100DN, BROTHER HL-L5100DNT, BROTHER HL-L5100DNTT, BROTHER HL-L5200DW, BROTHER DCP-L5500DN, BROTHER MFC-L5700DN, BROTHER MFC-L5750DW

Ngjyra

Black

Garancia

100%

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.