-18%
,

TONER BROTHER TN-2421 ORIGJINAL BLACK


    TONER BROTHER TN-2421 ORIGJINAL BLACK

  • Modeli: BROTHER TN-2421 BLACK
  • Numri i kopjeve: ± 3000 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: BROTHER DCP-L2512D, BROTHER HL-L2352DW, BROTHER MFC-L2732DW, BROTHER DCP-L2532DW, BROTHER HL-L2372DN, BROTHER MFC-L2752DW, BROTHER DCP-L2552DN, BROTHER MFC-L2712DN, BROTHER HL-L2312D, BROTHER MFC-L2712DW
  • Çfarë duhet të dini kur blini një toner? Mëso më shumë

Kodi i produktit: TO002A2M

2790 L 3390 L

Kodi i produktit

TO002A2M

Marka

BROTHER

Modeli

TN-2421

Numri i kopjeve

± 3000 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: BROTHER DCP-L2512D, BROTHER HL-L2352DW, BROTHER MFC-L2732DW, BROTHER DCP-L2532DW, BROTHER HL-L2372DN, BROTHER MFC-L2752DW, BROTHER DCP-L2552DN, BROTHER MFC-L2712DN, BROTHER HL-L2312D, BROTHER MFC-L2712DW

Ngjyra

Black

Garancia

100%

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.