fbpx
-20%
, ,

THALIA ORGANIC ARGAN OIL ANTI HAIR LOSS SHAMPOO 300 ML

Availability:

S’ka stok


  THALIA ORGANIC ARGAN OIL ANTI HAIR LOSS SHAMPOO 300 ML

 • Shampo kundër rënies së flokëve me vaj Argani
 • Shampo kundër rënies së flokëve Thalia Natural Argan Oil përmban nivele të larta të vitaminës E për shkak të vajit të arganit. Thalia Natural Argan Oil, i cili përfshin këtë vaj unik në formulimin e tij ka veti antioksiduese, hidraton flokët tuaj dhe parandalon flluskat e pakontrolluara me efektin e saj të dyfishtë. Në këtë mënyrë, flokët bëhen më të butë dhe duken të pastër për një kohë të gjatë. Përveç të gjithave, kjo i bën flokët të shkëlqejnë shumë sepse reflektojnë më shumë dritë.

Kodi i produktit: SC004M2S

790 L 990 L

S’ka stok

  3,370 L for 3 item(s)
  Kodi i produktit

  SC004M2S

  Marka

  THALIA

  Përshkrimi

  • Shampo kundër rënies së flokëve Thalia Natural Argan Oil përmban nivele të larta të vitaminës E për shkak të vajit të arganit. Thalia Natural Argan Oil, i cili përfshin këtë vaj unik në formulimin e tij ka veti antioksiduese, hidraton flokët tuaj dhe parandalon flluskat e pakontrolluara me efektin e saj të dyfishtë. Në këtë mënyrë, flokët bëhen më të butë dhe duken të pastër për një kohë të gjatë. Përveç të gjithave, kjo i bën flokët të shkëlqejnë shumë sepse reflektojnë më shumë dritë.

  Detajet e produktit
  Produkti, i cili merret nga një përzierje e 24 llojeve të bimëve në Laboratorin e Kozmetikës Akten, përmban aktivin bimor të patentuar PhytoComplex AHL®, i cili është efektiv kundër rënies së flokëve, gjithashtu kujdeset për to nga rrënja në majë me provitaminën dhe proteinat e hidrolizuara. Gjithashtu, nuk keni nevojë të përdorni balsam.

  Përdorimi
  Vendosni shampon në flokët tuaj të lagur çdo dy ditë dhe lëreni për të paktën pesë minuta. Në ndërkohë, masazhoni flokët për të rritur përthithjen dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Ne rekomandojmë përdorimin e tij të rregullt në mënyrë që të merrni rezultate pozitive kundër rënjes së flokëve.

  * Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar te kafshë.

  Based on 0 reviews

  0.0 overall
  0
  0
  0
  0
  0

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

  There are no reviews yet.