-20%
, ,

THALIA GARLIC & GINSENG ANTI HAIR LOSS SHAMPOO 300 ML

Availability:

S’ka stok


  THALIA GARLIC & GINSENG ANTI HAIR LOSS SHAMPOO 300 ML

 • Shampo kundër rënies së flokëve me hudhër dhe xhensen
 • Shampoja kundër rënjes së flokëve, e cila përmban ekstrakte hudhre dhe xhensen, forcon rrënjën dhe ndihmon në uljen e rënjes intensive të flokëve me këto dy përbërës të veçantë. Kjo i bën flokët tuaj të duken më të shndritshme dhe të pastër.

Kodi i produktit: SC005M2S

790 L 990 L

S’ka stok

  3,370 L for 3 item(s)
  Kodi i produktit

  SC005M2S

  Marka

  THALIA

  Përshkrimi

  • Shampo kundër rënies së flokëve me hudhër dhe xhensen
  • Shampoja kundër rënjes së flokëve, e cila përmban ekstrakte hudhre dhe xhensen, forcon rrënjën dhe ndihmon në uljen e rënjes intensive të flokëve me këto dy përbërës të veçantë. Kjo i bën flokët tuaj të duken më të shndritshme dhe të pastër.

  Detajet e produktit
  Cilat janë përfitimet e hudhrës për flokët? Është demonstruar nga studime të ndryshme shkencore se hudhra zvogëlon humbjen e flokëve dhe madje ndihmon në rritjen e flokëve të rinj.
  Cilat janë përfitimet e bimës së xhensenit për flokët? Bima e xhensenit, mbron flokët, kujdeset për flokët e dëmtuar, ndihmon rritjen më të shpejtë, pastron lëkurën e kokës dhe rrit shkëlqimin e flokëve.

  Përdorimi
  Vendosni shampon në flokët tuaj të lagur çdo dy ditë. Lëreni të qëndrojë në flokët tuaj për të paktën pesë minuta. Masazhoni flokët për të rritur përthithjen. Më pas shpëlajeni me ujë të vakët. Përdoreni atë rregullisht për të marrë rezultate pozitive kundër rënjes.

  * Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar te kafshë.

  Based on 0 reviews

  0.0 overall
  0
  0
  0
  0
  0

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

  There are no reviews yet.