-18%
, ,

THALIA 100% ORGANIC ARGAN OIL 60 ML

Availability:

S’ka stok


  THALIA 100% ORGANIC ARGAN OIL 60 ML

 • Vaj organik Argani 100% Natyral
 • Vaji organik i arganit – Thalia është 100% i pastër dhe natyral. Është një ushqyes i shëndetshëm dhe natyral për lëkurën dhe flokët tuaj.

Kodi i produktit: SC006M2S

1,790 L 2,190 L

S’ka stok

  3,370 L for 3 item(s)
  Kodi i produktit

  SC006M2S

  Marka

  THALIA

  Përshkrimi

  • Vaj organik Argani 100% Natyral
  • Vaji organik i arganit – Thalia është 100% i pastër dhe natyral. Është një ushqyes i shëndetshëm dhe natyral për lëkurën dhe flokët tuaj.

  Detajet e produktit
  Argan Oil është përdorur për shumë qëllime si një sekret bukurie për shekuj me radhë. Ai i jep një gjallëri shtesë lëkurës. Vaji Organik i Arganit Thalia është i dobishëm për sa i përket parandalimit të formimit të gjëndrave dhjamore në lëkurë, si dhe sigurimit të një zgjidhjeje të shkëlqyeshme për lëkurën e thatë dhe të ndjeshme por përdoret dhe për fytyrat e yndyrshme ku ndihmon në parandalimin e yndyrës së tepërt në lëkurë. Ju mund të përdorni në mënyrë të sigurt Thalia Argan Oil për kujdesin e thonjve tuaj.

  Ky vaj, i cili është një dhuratë e natyrës, ndihmon në parandalimin e thyerjes së thonjve dhe në të njëjtën kohë i ushqen dhe forcon thonjtë tuaj. Është një ushqyes i shëndetshëm dhe natyral për flokët. Mund ta përdorni në pjesë të trupit si: bërrylat, thembrat, etj. Mund ta përdorni në mënyrë të sigurt në të gjitha zonat që janë të thata, të ndjeshme ndaj plasaritjes dhe që kanë nevojë për hidratim.

  Përdorimi
  Pastroni lëkurën tuaj përpara se të aplikoni Thalia Organik Argan Oil në lëkurën tuaj. Vaji do të depërtojë shpejt në lëkurën tuaj dhe do t’i japë asaj gjallëri dhe elasticitet. Në të njëjtën kohë, duke aplikuar Thalia Organik Argan Oil në bazën dhe skajet e thonjve tuaj, ju do të keni ekuilibrin e hidratimit që ju nevojitet thonjve tuaj.

  * Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar te kafshë.

  Based on 0 reviews

  0.0 overall
  0
  0
  0
  0
  0

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

  There are no reviews yet.