fbpx
-11%
, ,

TELESCOPE NEDIS APERTURE 70 mm


• Aperture: 70 mm
• Focal length: 700 mm
• Max. height: 125 cm
• Kodi i produktit: TLAE1

23,900 L 26,900 L

Kodi i produktit

TPAE1

Marka

NEDIS

Ngjyra

White

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.