-15%
,

TAVOLINE GAMING WHITE SHARK FIRE SHADOW

Disponueshmëria:

S’ka stok


    TAVOLINE GAMING WHITE SHARK FIRE SHADOW

  • Marka WHITE SHARK
  • Modeli FIRE SHADOW
  • Kapaciteti mbajtës Max 100 kg
  • Lartësia e tavolinës 75 cm
  • Materiali ABS, Çelik
  • Ngjyra E zezë me të kuqe

Kodi i produktit: TG01E2L

22990 L 26990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

TG01E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

FIRE SHADOW

Kapaciteti mbajtës

Max 100 kg

Lartësia e tavolinës

75 cm

Materiali

ABS, Çelik

Ngjyra

E zezë me të kuqe

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.