fbpx
-10%
, ,

Tatiana dhe Aleksandri – Paullina Simons


• Formati Libër
• Autori Paullina Simons
• Përkthyesi Platon Pulla
• Gjinia Roman
• Gjuha Shqip
• Viti i publikimit 2015
• Faqe 624
• Shtëpia botuese Toena
• ISBN 9789928429162
• Kodi i produktit: LBP98

1,350 L 1,500 L

Një histori dashurie e veçantë, mbresëlënëse dhe frymëzuese…Tatiana është vetëm tetëmbëdhjetë vjeçe, shtatzënë dhe e ve, kur arratiset nga Leningradi i shkatërruar nga lufta për të kërkuar një jetë të re në Amerikë.Por fantazmat e së kaluarës nuk e lënë të qetë.Ajo është e bindur se burri i saj, majori i Ushtrisë së Kuqe,Aleksandër Belov, është ende gjallë dhe ka dëshpërimisht nevojë për të…

Kodi i produktit: LBP958 Kategori: , , Etiketa: , , , ,
Kodi i produktit

LBP98

Formati

Libër

Autori

Paullina Simons

Përkthyesi

Platon Pulla

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2015

Faqe

624

Shtëpia botuese

Toena

ISBN

9789928429162