fbpx
-25%
, ,

TASTIERE WHITE SHARK RONIN WHITE GK-2201


  TASTIERE WHITE SHARK RONIN WHITE GK-2201

 • Marka WHITE SHARK
 • Modeli GK-2201
 • Numri i tastave 68 tasta
 • Lidhjet USB
 • Materiali Plastik
 • RGB PO
 • Gjatësia 1.5 m
 • Sistemi që lidhet Windows 11, Windows 10, Windows 8 & Windows 7
 • Përdorimi Desktop, Laptop
 • Ngjyra White
 • Garancia 6 Muaj
 • Si të zgjedhësh tastierën tënde? Mëso më shumë

Kodi i produktit: TSEL1

2,990 L 3,990 L

Kodi i produktit

TSEL1

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GK-2201

Numri i tastave

68 tasta

Lidhjet

USB

Materiali

Plastik

RGB

PO

Gjatësia

1.5m

Sistemi që lidhet

Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

White

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.