-16%
, ,

TASTIERE WHITE SHARK GK-2104 TEMPLAR


    TASTIERE WHITE SHARK GK-2104 TEMPLAR

  • Material METALIK
  • 105 tasta
  • Lidhjet USB
  • Gjatësia 1.5 m
  • Windows 10, Windows 7, Windows 8
  • Përdorimi Desktop & Laptop
  • RGB
  • Si të zgjedhësh tastierën tënde? Mëso më shumë

Kodi i produktit: TS012E2L

3190 L 3790 L

Kodi i produktit

TS012E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GK-2104 TEMPLAR

Numri i tastave

105 tasta

Lidhjet

USB

Materiali

Metal

RGB

PO

Gjatësia

1.5 m

Sistemi që lidhet

Windows 10, Windows 7, Windows 8

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

E zezë

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.