-31%
,

TASTIERE WHITE SHARK GK-1924 VIKING-2 METAL

(1 shqyrtim nga klient)
Disponueshmëria:

S’ka stok


  TASTIERE WHITE SHARK GK-1924 VIKING-2 METAL*

 • Ideale për të apasionuarit pas lojrave
 • Material metal
 • 104 tasta
 • Ndriçim LED i tastave
 • Vend për të mbajtur smartphon-in tuaj

Kodi i produktit: TS001E2L

1990 L 2890 L

S’ka stok

Kodi i produktit

TS001E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

VIKING-2

Numri i tastave

104 tasta

Lidhjet

USB

Gjatësia

1.5 m

Materiali

Metal

Ngjyra

E zezë me gri

Sistemi që lidhet

Windows

Përdorimi

Desktop, Laptop

Garancia

3 Muaj

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Erald I

  Shërbim i mirë! Faleminderit.

  Erald I

  • Admin

   Te lumtur qe ju kemi sherbyer ne menyren me te mire.

   Admin