-17%

TASTIERE TRUST EROU SILENT 23176

Disponueshmëria:

S’ka stok


    TASTIERE TRUST EROU SILENT 23176

  • Material plastik
  • 106 tasta
  • Lidhjet USB
  • Windows 10, Windows 8, Windows 7
  • Përdorimi Desktop, Laptop
  • Shtypja e rehatshme dhe e qetë

Kodi i produktit: TS028E2L

1990 L 2390 L

S’ka stok

Kodi i produktit

TS028E2L

Marka

TRUST

Modeli

EROU SILENT

Numri i tastave

106 tasta

Lidhjet

USB

Materiali

Plastik

Gjatësia

1.5 m

Ngjyra

E zezë

Sistemi që lidhet

Windows 10, Windows 7, Windows 8

Përdorimi

Desktop, Laptop

Garancia

3 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.