-20%

TASTIERE TELLUR TLL491031 USB BLACK


    TASTIERE TELLUR TLL491031 USB BLACK

  • Material plastik
  • 104 tasta
  • Lidhjet USB
  • Windows
  • Përdorimi Desktop & Laptop

Kodi i produktit: TA001P2T

790 L 990 L

Kodi i produktit

TA001P2T

Marka

TELLUR

Modeli

TLL491031 USB

Numri i tastave

104 tasta

Lidhjet

USB

Materiali

Plastik

Gjatësia

1.35 m

Ngjyra

E zezë

Sistemi që lidhet

Windows

Përdorimi

Desktop, Laptop

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.