fbpx
-22%
, ,

TASTIERE SBOX K-33 BLACK US


  TASTIERE SBOX K-33 BLACK US

 • Marka SBOX
 • Modeli K-33
 • Numri i tastave 106 tasta
 • Lidhjet USB
 • Materiali Plastik
 • RGB JO
 • Gjatësia 1.5 m
 • Sistemi që lidhet Windows 11, Windows 10, Windows 8 & Windows 7
 • Përdorimi Desktop, Laptop
 • Ngjyra BLACK
 • Garancia 1 VIT
 • Si të zgjedhësh tastierën tënde? Mëso më shumë

Kodi i produktit: TSEL5

1,790 L 2,290 L

Kodi i produktit

TSEL5

Marka

SBOX

Modeli

K-33 BLACK

Numri i tastave

106 tasta

Lidhjet

USB

Materiali

Plastik

RGB

JO

Gjatësia

1.5m

Sistemi që lidhet

Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

Black

Garancia

1 Vit

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.