-25%

TASTIERE SBOX K-20


    TASTIERE SBOX K-20

  • Material plastik
  • 105 tasta
  • Lidhje USB
  • Gjatësia 1.5m
  • Mac OS, Windows 10, Windows 7, Windows 8
  • Përdorimi Desktop, Laptop

Kodi i produktit: TS026E2L

1490 L 1990 L

Kodi i produktit

TS026E2L

Marka

SBOX

Modeli

K-20

Numri i tastave

105 tasta

Lidhjet

USB

Materiali

Plastik

Gjatësia

1.5 m

Ngjyra

E zezë

Sistemi që lidhet

Mac OS, Windows 10, Windows 7, Windows 8

Përdorimi

Desktop, Laptop

Garancia

3 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.