-9%
, ,

TASTIERE MEKANIKE WHITE SHARK GK-2101 SPARTAN X


    TASTIERE MEKANIKE WHITE SHARK GK-2101 SPARTAN X

  • Material METALIK & PLASTIK
  • 87 tasta
  • Lidhjet USB
  • Windows 10, Windows 7, Windows 8
  • Përdorimi Desktop & Laptop
  • RGB 14 efekte të ndryshme
  • Si të zgjedhësh tastierën tënde? Mëso më shumë

Kodi i produktit: TS010E2L

6790 L 7490 L

Kodi i produktit

TS010E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GK-2101 SPARTAN X

Numri i tastave

87 tasta

Lidhjet

USB

Materiali

Metal, Plastik

RGB

PO

Gjatësia

1.8 m

Sistemi që lidhet

Windows 10, Windows 7, Windows 8

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

E zezë

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.