fbpx
-17%
, ,

TASTIERE MEKANIKE WHITE SHARK GK-2022 SHINOBI WHITE


  TASTIERE MEKANIKE WHITE SHARK GK-2022 SHINOBI WHITE

 • Marka WHITE SHARK
 • Modeli GK-2022 SHINOBI
 • Numri i tastave 61 tasta
 • Lidhjet USB
 • Materiali Plastik
 • RGB PO
 • Gjatësia 1.8 m
 • Sistemi që lidhet Windows 11, Windows 10, Windows 8 & Windows 7
 • Përdorimi Desktop, Laptop
 • Ngjyra WHITE
 • Garancia 1 VIT
 • Si të zgjedhësh tastierën tënde? Mëso më shumë

Kodi i produktit: TSEL3

4,990 L 5,990 L

Kodi i produktit

TSEL3

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GK-2022 SHINOBI

Numri i tastave

61 tasta

Lidhjet

USB

RGB

PO

Gjatësia

1.8m

Materiali

Plastik

Sistemi që lidhet

Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

White

Garancia

1 Vit

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.