-14%
,

TASTIERE MEKANIKE WHITE SHARK GK-1801 IMPERATOR

Availability:

S’ka stok


    TASTIERE MEKANIKE WHITE SHARK GK-1801 IMPERATOR*

  • Material plastik dhe metal
  • 104 tasta
  • Lidhjet USB
  • Windows 10, Windows 7, Windows 8
  • Përdorimi Desktop, Laptop

Kodi i produktit: TS021E2L

5990 L 6990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

TS021E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GK-1801 IMPERATOR

Numri i tastave

104 tasta

Lidhjet

USB

Materiali

Metal, Plastik

RGB

PO

Gjatësia

1.5 m

Sistemi që lidhet

Windows 10, Windows 7, Windows 8

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

E zezë

Garancia

1 Muaj

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.