fbpx
-18%
, ,

TASTIERE MEKANIKE AOC GK200 GAMING


  TASTIERE MEKANIKE AOC GK200 GAMING

 • Marka AOC
 • Modeli GK200
 • Numri i tastave 104 tasta
 • Lidhjet USB
 • Materiali Metal, Plastik
 • RGB PO
 • Gjatësia 1.8 m
 • Sistemi që lidhet Windows 10, Windows 7, Windows 8
 • Përdorimi Desktop, Laptop
 • Ngjyra E zezë
 • Garancia 6 Muaj
 • Si të zgjedhësh tastierën tënde? Mëso më shumë

Kodi i produktit: TSGAM1

4,490 L 5,490 L

Kodi i produktit

TSGAM1

Marka

AOC

Modeli

GK200

Numri i tastave

104 tasta

Lidhjet

USB

Materiali

Metal, Plastik

RGB

PO

Gjatësia

1.8m

Sistemi që lidhet

Windows 10, Windows 7, Windows 8

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

E zezë

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.