-13%

TASTIERE ME TOUCHPAD WIRELESS TRUST VEZA 20960

(1 shqyrtim nga klient)

  TASTIERE ME TOUCHPAD WIRELESS TRUST VEZA 20960*

 • Material plastik
 • 88 tasta
 • Lidhje me Bluetooth
 • Distanca 10m
 • Bateria 2 x AA
 • Sistemi Chrome OS, Mac OS, Windows
 • Përdorimi Desktop, Laptop, Smart TV

Kodi i produktit: TS011E2L

3,490 L 3,990 L

TASTIERE ME TOUCHPAD WIRELESS TRUST VEZA 20960. Material plastik me 88 tasta.
TASTIERE ME TOUCHPAD WIRELESS TRUST VEZA 20960

ÇFARË DUHET TË DINI KUR BLINI NJË TASTIERË?

Shumë prej nesh kalojnë një kohë të gjatë në kompjuterët tanë çdo ditë, duke shtypur tastat pa pushim. Kemi mjaft punë për të bërë me tastierën çdo ditë. Punë në shtëpi, punë në zyrë, projekte shkollore, dokumente që shefi ynë dëshiron të shtypë etj. Ne mbështetemi shumë në kompjuterët tanë dhe natyrisht, në tastierën e tij.
Tastierat përdoren kryesisht për të shkruajtur, por me të vërtetë ajo mund të bëjnë shumë më tepër. Me disa veçori shtesë, ajo që tastiera juaj mund të bëjë për ju do t’ju bëjë të dashuroheni me të.

Kur tastiera juaj e vjetër duhet të zëvendësohet, ju natyrisht do të shkoni për të njëjtin lloj tastierë me të cilën jeni mësuar. Por, me shumë lloje të tastierave që vijnë në treg çdo ditë, tastiera që dëshironi mund të mos jetë e duhura për ju. (Shanset janë që tastiera juaj e vjetër është e vjetëruar dhe nuk është më në dispozicion në treg).

Këtu më poshtë kemi renditur disa gjëra që duhet të keni parasysh për të zgjedhur tastierën e përsosur të kompjuterit që përputhet me të gjitha nevojat tuaja kompjuterike.

Lloji i punës

Varietetet e tastierave kompjuterike janë në dispozicion sot në treg, secili i dizajnuar me një fokus në veçoritë specifike që i përshtaten qëllimeve të veçanta. Gjëja e parë që duhet të merrni parasysh është lloji i punës që do të bëni me tastierën tuaj.
Ka tastierë të dizajnuar posaçërisht për lojëra. Merrni një prej tyre, nëse jeni një lojtarë serioz. Tastierat e mirë të lojrave kanë të përfshirë disa tasta të veçanta. Që ndihmojnë shumë për të luajtur lojëra kompjuterike sa më mirë.

Nëse keni nevojë për të shkruar, dhe shkruani për një kohë shumë të gjatë, atëherë merrni një tastierë ergonomike, që ju jep një përvojë të shkëlqyeshme dhe të rehatshme për shkruar.

Nëse keni nevojë të punoni me numrat, më mirë sigurohuni që të merrni një tastierë me një tastierë numerike. Puna juaj ju tregon shumë. Çfarë lloj tastierë ju duhet të zgjidhni që të mos shpenzoni paratë tuaja në mënyrë të panevojshme në llojin e gabuar të tastierës që nuk ju nevojitet.

Ka akoma disa gjëra të tjera që duhet të dini për tastierat. Nëse jeni ende të interesuar të mësoni më shumë kliko këtu.

Shiko te specifikat e produktit nëse TASTIERE ME TOUCHPAD WIRELESS TRUST VEZA 20960 është modeli i tastierës që ju po kërkoni.

Kodi i produktit

TS011E2L

Marka

TRUST

Modeli

VEZA 20960

Numri i tastave

88 tasta

Lidhjet

Bluetooth

Distanca

10m

RGB

JO

Materiali

Plastik

Bateri

2x AA

Ngjyra

E zezë

Sistemi që lidhet

Chrome OS, Mac OS, Windows

Përdorimi

Desktop, Laptop, Smart TV

Garancia

6 Muaj

Based on 1 review

5.0 overall
1
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

 1. Aranit L

  Transporti shume i shpejt. Thx

  Aranit L

  • Admin

   Te lumtur qe e degjojme kete. Ta gezoni

   Admin