-13%
,

SET TASTIERE DHE MOUSE WIRELESS TRUST XIMO 21132


    SET TASTIERE ME MOUSE WIRELESS TRUST XIMO 21132*

  • Material plastik
  • 104 tasta
  • DPI 1200 DPI, 1600 DPI, 800 DPI
  • Lidhje me Bluetooth
  • Distanca 10m
  • Bateria 2 x AA, 2 X AAA
  • Sistemi Chrome OS, Mac OS, Windows
  • Përdorimi Desktop, Laptop

Kodi i produktit: STS006E2L

3490 L 3990 L

Kodi i produktit

STS006E2L

Marka

TRUST

Modeli

XIMO 21132

DPI

1,200 DPI, 1,600 DPI, 800 DPI

Numri i tastave

104 tasta

Lidhjet

Bluetooth

Distanca

10 m

RGB

JO

Materiali

Plastik

Bateri

2 x AA, 2 X AAA

Ngjyra

E zezë

Sistemi që lidhet

Chrome OS, Mac OS, Windows

Përdorimi

Desktop, Laptop

Garancia

6 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.